Sklep internetowy ze sztuczną trawą.

Otwórz swój ekskluzywny sklep z ogrodem pokazowym.

Co raz więcej osób decyduje się na syntetyczną trawę w ogrodzie lub balkonie. Widoczna (autentyczność) dzisiejszej generacji syntetycznej trawy oraz prostota gra ważną rolę.

Ale jaki typ syntetycznej trawy ktoś może wybrać? Jeden kawałek 20cm x 20cm dostarczony pocztą nie daje pełnej informacji o tym jaki typ będzie najlepiej odpowiadał kupującemu. FiberGrass chce otworzyć na terenie Holandii, Niemiec i Belgi Polski salony i ogrody pokazowe.
Aby udostępnić klientom informację że twój sklep znajduje się w ich okolicy, że mogą przyjść po informacje i próbki oraz broszurki, będziemy pracowali razem z tobą przy SEO-optymalizacji strony internetowej i sklepu internetowego, które są zbudowane nawiązując do najbardziej aktualnej wersji oprogramowania dostępnej na ten moment.

FiberGrass wspiera Cię aby upewnić się aby twoja strona zawsze pozostała znaleziona.

Zoptymalizowane dla wyszukiwarek takich jak Google

Strona internetowa / sklep jest całkowicie zoptymalizowany do najwyższej pozycji w Google i na innych wyszukiwarkach. Nie tylko przy starcie kooperacji ale również później. Dzięki czemu możesz się zrelaksować i skoncentrować na swoich usługach.

Sprzedaż jest prowadzona ekskluzywnie przez Ciebie.

Strona internetowa informuje gości na temat syntetycznej murawie i produktach. Na stronie internetowej znajduje się:

Zapytanie o próbki
Zapytanie o ofertę
Umówienie się na spotkanie

Oczywiście całą dodatkową pracę będzie wykonana przez Ciebie.

Koszt

Nic nie płacisz za sklep internetowy. Wystarczy że ustawisz potrzebne informację na temat swojej firmy aby pokazać syntetyczną trawę dla swoich gości. Wspieramy Ciebie w pozyskiwaniu nowych klientów na stronie internetowej.

Opcjonalnie można wybrać…

Dodatkowe broszury
Osobno próbki
Sklepowy stół pokazowy
Pudełko reprezentacyjne
Zwijany baner
Flaga

Let’s start building your future with us.