Sztuczna murawa boisk i terenów sportowych

Sztuczna murawa ma boisko sportowe z błotnistym i na nierównym boisku zmienia w dynamiczną powierzchnię, co są negatywną cechą naturalnego trawnika (np, wysokie koszty utrzymania, odwołane imprezy, powodzi oraz maksymalna liczba godzin gry) prowadzące do anulowania meczu.

Nasza sztuczna trawa jest trwała i jest wykonana z wysokiej jakości produkowanych włókien i podkładów dla osiągnięcia nadzwyczajnych wyników w  sporcie.

Nasza sztuczna murawa ma zarównież zastosowanie sportowe. Ma miękkie włókna z nieścieralnego tworzywa w wielu kolorach. Została on zaprojektowana, aby naśladować zachowanie piłki, tak jak to ma miejsce na trawie naturalnej, pozwalając graczom na utrzymanie pełnej swobody ruchu.

EasyField MS34 NI bez-wypełnienia

Najnowsza generacja sztucznej trawy do piłki nożnej nie potrzebuje wypełnienia z kauczukowego granulatu. Koszty budowy i utrzymania są w ten sposób niesamowicie zmniejszone i Gracze nie odczuwają niedogodności spowodowane kauczukowym granulatem. EasyField MS34 MI jest dostępne w dwóch wysokościach włókien, a mianowicie; 30 mm i wysokości 34 mm.

Uciążliwość granulatu gumowego w sztucznej nawierzchni jest teraz zdecydowanie przeszłością!

Aby uzyskać więcej informacji na temat zastosowania sztucznej murawy na boiskach sportowych, skontaktój się znami.

Nasi specjaliści w tej dziedzinie mogą pomóc w dokonaniu właściwego wyboru, jeśli chodzi o to, jakiej trawy można użyć najlepiej, jak również na temat technicznej strony samej instalacji.

Zobacz zdjęcia tutaj trawy syntetycznej systemów dla sportu podłoża.

Let’s start building your future with us.