Krajobraz

Na każdą kieszeń.

FiberGrass ma produkty w asortymencie które wykonane są z najlepszej jakości materiałów w dobrej cenie. Syntetyczne trawy typu Linea, Liberty i Finesse Lite składają się z krótkich włókien i na m² rozmieszczenie włókien jest rzadsze. Stworzone produkty są idealnym rozwiązaniem jeśli posiada się ograniczony budżet. Cena nic nie mówi na temat jakości jaką gwarantujemy. Briza, Carex, Finesse Lite są gatunkami syntetycznych  traw, które mają piękne wykończenie, i krótko docięte włókna.

Oczywiście

Najbardziej naturalna syntetyczna trawa powinna mieć wygląd naturalnej trawy, które można zobaczyć w większości ogrodów i parków. Przykładami są niemal zbyt długie źdźbła, które są rozmieszczone z lewej do prawej, a nie ściśle rozmieszczone koło siebie. Nasze dwa bardzo ładne gatunki muraw Luzula-Serenity i Finesse, są wykonane z długich i twardych włókien. Zastosowanie tego typu włókna będą powodować, że produkt końcowy jest trwały i bardzo Naturalny.  Może nie zbyt idealnie przycięty, ale wygląd sprawia że można go porównać go z naturalną gęsto ziasianą murawą.

Luksusowy

Syntetyczna trawa w ogrodzie w ekstremalnych formach. Koszt-efektywność,  bezproblemowy i bardzo naturalny. Nasze syntetyczne trawy takiego typu jak Finesse de Luxe, Liriope-Eden ma różne kolory zieleni i wiele odcieni szarości i brązu. W połączeniu z ekstremalnie miękkim w dotyku teksturze włókien, jest wykonany w najdrobniejszych szczegółach. Vision jest podobny do Finesse ale różni go eksluzywnie soczysta zieleń co tworzy idealną murawę na ogród.

Beztroski

Urban Garden składa  się z 6 kolorów. Pięknyw 100% produkt wyglądający jak krótko ścięty trawnik.